Andreas Müller lõikab kasu habemekultuuri buumist. Koos venna Christianiga peab ta kolmandat põlve ettevõtet Mühle Rasurkultur.
„Pole üldsegi paha,“ mõtles Andreas Müller, kui ta oma elevandiluuvalget
Juba enne sõidu algust on kõik kontrollitud.
Ettevõtja pani oma lemmikkohta viiva teekonna paika juba kontoris rakendusega My
Lumi krudiseb tema jalge all ning sammud muutuvad üha pikemaks ja kiiremaks. Ta sisestas marsruudi kavandamisel rakendusse My
„Paketiga Car Remote saab marsruudi juba enne autosse istumist pisiasjadeni kavandada. See muudab sõitmise palju stressivabamaks.“
Pisiasjadeni perfektne.
Ta tahab täna Mühle käsitöökoja Instagrami konto jaoks uusi fotosid teha. Müller kummardub, võtab peod lund täis ja puistab selle vaateplatvormil olevale puust lauale. Ta vaatab aina päikese poole ja otsib õiget nurka, et pildile varje ei jääks. „Puidust käepidemega pintsel näeb looduses tehtud piltidel fantastiline välja,“ selgitab ta.
Pildid õnnestusid. Müller kõnnib mööda jalgrada tagasi. Palju aeglasemalt, kui tulles. Ta ei kiirusta, vaikib ja vaatab oma nutitelefoni. Siin aktiveerib ta rakenduse My
„Made in Germany” kui usaldusväärsuse lubadus. Mühle saab ettevõtte arendamiseks tagasisidet paljudest riikidest ja ta võib selle veendumuse paikapidavust kinnitada. „Kvaliteedimärk „Made in Germany” on Aasias väga hinnatud, see on omamoodi usaldusväärsuse lubadus. Meil vedas, et olime Hiinas märgraseerimise trendi ajal õigel hetkel kohal.“
Praegu valiks Müller teoloogiaõpingute asemel tööstusdisaini ning tegeleks tootekavandite ja -pakendite loomisega. Mõelda kulude ja kasu üle, täiustada vormi, valida, tunnetada, katsetada materjale,“ lausub ta ja vaikib hetkeks. Siis hakkab ta oma sõnade üle naerma. „Aga sellega ma ju praegu tegelengi.“ Mida tahes ta ka õpiks, kindel on see, et kolme lapse isaks olev mees töötaks seejärel oma pereettevõttes. „Juba ainuüksi selle sõna pärast: perekond.“
Galerii
Siin kirjeldatud pakkumine põhineb mudeliaasta 2019